Kondicionierių montavimas


Perkant oro kondicionierių, Jums bus reikalingas ir kondicionierių montavimas, todėl geriausia šią paslaugą užsakinėti kartu. Oro kondicionierius gali tinkamai sumontuoti tik apmokyti specialistai, naudojantys specialius įrankius ir prietaisus. Nepriekaištingai su šia užduotimi gali susitvarkyti mūsų įmonės specialistai, kurie turi didelę patirtį ir visus reikalingus sertifikatus. Mes padėsime parinkti Jūsų erdvei tinkamo galingumo kondicionierių, kuris smarkiai pagerins oro kokybę Jūsų namuose arba ofise. Mes padėsime parinkti oro kondicionieriaus montavimo vietą ir patarsime, kur geriau įsirengti vidinį bloką, kaip sumontuoti kondensato nuvedimo sistemą.


Svarbu tinkamai parinkti lauko bloko (kondensatoriaus) montavimo vietą tam, kad būtų užtikrintas maksimaliai patogus ir saugus priėjimas prie įrangos tolesnio aptarnavimo metu. Mūsų įmonės specialistai naudoja tik aukštos kokybės montavimo medžiagas, todėl joms ir atliktiems montavimo darbams mes suteikiame net iki 5 metų garantiją. Priklausomai nuo gamintojo, sumontuotai įrangai suteiksime nuo 2 iki 5 metų garantiją. Oro kondicionieriaus montavimo kaina priklauso nuo montavimo sudėtingumo. Tiksli sąmata sudaroma tik po apžiūros, nuvykus į objektą, nes tik taip galima apskaičiuoti montavimo medžiagų ir atliekamų darbų kainą.

Oro kondicionierių montavimas savarankiškai


Vienas dažniausiai užduodamų klausimų – ar galima oro kondicionierių įsirengi pačiam. Žinoma, padaryti galima viską, tačiau kokios bus pasekmės? Mes nerekomenduojame asmenims, neturintiems praktinių įgūdžių savarankiškai montuoti oro kondicionierių siekiant sutaupyti, nes montavimo klaida gali Jums kainuoti labai daug.


Dažniausiai apie tai, kad mums reikalingas oro kondicionierius mes prisimename tik kai už lango jau beveik vasara ir oro kondicionierių montavimas mums reikalingas nedelsiant. Tuomet ir prasideda kondicionierių montavimo meistrų paieškos, kurios dažnai baigiasi tuo, kad kreipiamasi į nekvalifikuotus savamokslius. Tokie meistrai gali pridaryti daug esminių, ateityje sunkiai pataisomų klaidų montuojant oro kondicionierių.


Neteisingas vietos išoriniam blokui parinkimas – viena dažniausiai pasitaikančių klaidų, būna atvejų kai išorinis blokas montuojamas prie sienos įstiklintame balkone, o tai stipriai apsunkina oro cirkuliavimą. Montuojant freoninė trasa, tarp vidinio ir išorinio bloko vamzdžiai sudėliojami su 90 laipsnių kampo perlenkimais, tokie defektai padidina kompresoriaus apkrovą. Dažnai, siekiant sutaupyti, išorinis blokas montuojamas be apsauginio stogelio, kuris saugo oro kondicionierių nuo išorinių veiksnių – nuo stogo krentančio ledo, plytų nuolaužų.  Klaidos pasitaiko ir įrenginėjant vidinį bloką, dažnai tai daroma neatlikus tikslių skaičiavimų, todėl blokas sumontuojamas nelygiai, dėl ko neretai besiformuojantis įrenginio viduje kondensatas laša ant patalpos grindų. Negalima vidinių blokų įrenginėti virš  šaldytuvų ir virtuvės baldų arba silumą skleidžiančių buitinių įrenginių. 


Apibendrinant galima pasakyti, kad brangaus, garsaus gamintojo oro kondicionieriaus įsigijimas nėra svarbiausia. Vienodai svarbus yra profesionalus ir teisingas oro kondicionierių montavimas. Tinkamai sumontuotas ir gerai veikiantis kondicionierius turi būti “nematomas”: Jūs neturite jausti nei karščio, nei šalčio, turite tiesiog jaustis jaukiai ir patogiai.

          Laukiame Jūsų skambučių tel. 8 698 15246